Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): skulpturer, 1 par, i form av dalahäst, polykromt bemålade och signerade Ulrica H.V, höjd 17 cm

Ytskador

579360

2018-10-11