Scroll Japan 1900-tal

Scroll Japan 1900-tal
Scroll Japan 1900-tal
Scroll Japan 1900-tal
Scroll Japan 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av kvinna, kalligrafi, ett sigill, 110x40 cm

Smärre veck

579361

2018-10-15