Vaser Alf Jarnestad

Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad
Vaser  Alf Jarnestad

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

ALF JARNESTAD (1923-2008), vaser, 2 st, glaserat porslin, signerade och daterade Jarnestad- 60, Karlskrona porslin, höjd ca 14-22 cm

579372

2018-10-11