Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
ALF JARNESTAD (1923-2008), vaser, 2 st, glaserat porslin, signerade och daterade Jarnestad- 60, Karlskrona porslin, höjd ca 14-22 cm
579372
2018-10-11