Staffand Sommelius oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN SOMMELIUS (född 1944): "Sommar", signerad Staffan Sommelius, olja på duk, ca 65x54 cm

579403

2018-10-18