Frimurarhängen 18 k guld

Frimurarhängen 18 k guld
Frimurarhängen 18 k guld
Frimurarhängen 18 k guld
Frimurarhängen 18 k guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIMURARHÄNGEN, 2 st., 18 k guld, i form av murarslevar, en med dekor av vinkelhake och passare i blå emalj resp. stämplad C J Johanssons G-affär, Linköping 1925, total vikt ca 2,6 g

Emalj med skador

579423

2018-10-18