Zenith herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZENITH, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 903375, cal 40-T, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboett med bucklor
579429
2018-10-19