Zenith herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18 k guld, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 903375, cal 40-T, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboett med bucklor

579429

2018-10-19