Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
400 EUR
TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Fågelhuvud", signerad Timo Sarpaneva, Iittala -55, ångblåsningsmetod, slipat klart glas, höjd 20,5 cm.
Smärre slitage.
579439
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här