Timo Sarpaneva glasskulptur "Fågelhuvud"

Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur
Timo Sarpaneva glasskulptur

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

400 EUR

TIMO SARPANEVA, glasskulptur, "Fågelhuvud", signerad Timo Sarpaneva, Iittala -55, ångblåsningsmetod, slipat klart glas, höjd 20,5 cm.

Smärre slitage.

579439

2018-10-29