Oljemålning blomstermarknad
2018-10-11
579474
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Blomstermarknad, signerad Renard, olja på duk, ca 60x80 cm