Kaffeservis Cartier

Kaffeservis Cartier
Kaffeservis Cartier
Kaffeservis Cartier
Kaffeservis Cartier
Kaffeservis Cartier
Kaffeservis Cartier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, Paris, kaffeservis "La Maison Venitienne", 7 delar, porslin bestående av 4 kaffekoppar med fat, 1 sockerskål, 1 mjölkkanna och 1 kaffekanna

Smärre slitage, ett underfat med mindre nagg, lock till sockerskål saknas

579477

2018-10-18