Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Le Cycliste, signerad A Fassianos, färgetsning, 82/90, bildmått ca 62x49 cm

Zustandsbeschreibung

579481

2018-10-11