Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Le Cycliste, signerad A Fassianos, färgetsning, 82/90, bildmått ca 62x49 cm
Zustandsbeschreibung
579481
2018-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner