Anders Sköld oljemålning

Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning
Anders Sköld oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS SKÖLD (född 1968): Fiksmåsar, signerad och daterad Anders Sköld -14, olja på duk, ca 55x57 cm, oramad

579482

2018-10-11