Tillbaka till katalog
Terval damur i 14 k guld
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
TERVAL, damarmbandsur, 14 k guld, 1950-tal, manuell, safirglas, boettnr. 17093, länk i gulddoublé, diameter 17,8 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
579489
Datum:
2018-10-18