Tillbaka till katalog

Terval damur i 14 k guld

Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld
Terval damur i 14 k guld

Klubbat för:

600 SEK

Estimate

1 500 SEK

Description

TERVAL, damarmbandsur, 14 k guld, 1950-tal, manuell, safirglas, boettnr. 17093, länk i gulddoublé, diameter 17,8 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

579489

Date:

2018-10-18