Klubbat för:
600 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
TERVAL, damarmbandsur, 14 k guld, 1950-tal, manuell, safirglas, boettnr. 17093, länk i gulddoublé, diameter 17,8 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
579489
Date:
2018-10-18
Our archive
Past auctions