Soffbord Fritz Hansen för Kocks
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÖREN HANSEN, troligen, soffbord, Kocks, 1940-/50-tal, oval profilerad skiva, benställning av bok, skiva fanerad med ek, brickmärkt KOCKS, höjd ca 58, längd ca 89, bredd ca 55 cm
Slitage, fläckar
579491
2018-10-11