Soffbord Fritz Hansen för Kocks

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖREN HANSEN, troligen, soffbord, Kocks, 1940-/50-tal, oval profilerad skiva, benställning av bok, skiva fanerad med ek, brickmärkt KOCKS, höjd ca 58, längd ca 89, bredd ca 55 cm

Slitage, fläckar

579491

2018-10-11