Spegel oscariansk

Spegel oscariansk
Spegel oscariansk
Spegel oscariansk
Spegel oscariansk

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, omkring 1900, oscariansk, förgylld och bronserad, krönet med med Oscar II i medaljong samt valspråk, brödrafolkets väl, höjd ca 128x63 cm

Slitage, smärre avslag

579492

2018-10-11