Movado reseur i sterlingsilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MOVADO, reseur, Chronometre Ermeto, sterlingsilver samt emalj, 1930-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 1214309, längd 46,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador, tavla med slitage

579493

2018-10-18