Movado reseur i sterlingsilver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MOVADO, reseur, Chronometre Ermeto, sterlingsilver samt emalj, 1930-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 1214309, längd 46,8 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, emaljskador, tavla med slitage
579493
2018-10-18