Hashimoto Okiie
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HASHIMOTO OKIIE (1899-1993), litografi, signerad och numrerad 45/80, daterad 1959, bildstrl. 41x55 cm
Kuntoraportti
579514
Päivämäärä:
2018-10-12