Hashimoto Okiie

Hashimoto Okiie
Hashimoto Okiie
Hashimoto Okiie
Hashimoto Okiie

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HASHIMOTO OKIIE (1899-1993), litografi, signerad och numrerad 45/80, daterad 1959, bildstrl. 41x55 cm

Kuntoraportti

579514

Päivämäärä:

2018-10-12