Kumi Sugai

Kumi Sugai
Kumi Sugai

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Komposition, signerad Sugaï, 26/88, litografi, signerad och numrerad 14/38, 76x56 cm

579519

2018-10-12