Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SAM FRANCIS (1923-1994): Damn Braces 1960, signerad och numrerad 59/75, färglitografi, bildmått ca 85x61 cm
Gulnader
579524
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här