Sam Francis Internationell grafik

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

SAM FRANCIS (1923-1994): Damn Braces 1960, signerad och numrerad 59/75, färglitografi, bildmått ca 85x61 cm

Zustandsbeschreibung

Gulnader

579524

2018-12-09