Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Hannover 1964, litografisk utställningsaffisch, signerad Sugaï, 32/50, bildstrl 76x56 cm
579532
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här