Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JUNI´ICHIRÔ SEKINO (1914-1988): "Blue Rooftops" (c.1969) träsnitt i färg, signerad och numrerad 118/128, bildstorlek ca 72x49 cm
579538
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här