Jun´ichirô Sekino Internationell grafik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JUNI´ICHIRÔ SEKINO (1914-1988): "Blue Rooftops" (c.1969) träsnitt i färg, signerad och numrerad 118/128, bildstorlek ca 72x49 cm

579538

2018-12-09