6 stolar 1800-talets slut

6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut
6 stolar 1800-talets slut

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR 6 st, 1800-talets slut, blandstil, ek, rikligt skulpterad dekor, sitsar klädda med ljus textil, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, enstaka mindre lagningar, senare klädsel

579547

2018-10-11