6 stolar 1800-talets slut
2018-10-11
579547
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR 6 st, 1800-talets slut, blandstil, ek, rikligt skulpterad dekor, sitsar klädda med ljus textil, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, enstaka mindre lagningar, senare klädsel