Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR 6 st, 1800-talets slut, blandstil, ek, rikligt skulpterad dekor, sitsar klädda med ljus textil, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage, enstaka mindre lagningar, senare klädsel
579547
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här