Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad alm och valnöt, 3 lådor, beslag i brons, snickarämbetets sigill, höjd ca 81, 116x57 cm, nyckel finns

Renoverad/fanérlagninga, senare lås, fanerbortfall

579583

2018-10-12