Bertil Vallien båtskulptur

Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur
Bertil Vallien båtskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), skulptur, glas, Kosta Boda, 1990-tal, sandgjuten båt med innesluten dekor av figur i koppar, polykrom glasmassa, signerad KOSTA BODA AB Vallien 005821-95, träsockel

579588

2018-10-12