Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SPELBORD, Louis XV, Holland, fanerad med valnöt och lönn, dekor i bloemen-marqueterie, en låda, förgylld beslag, höjd 76, 74x49, totallängd 97 cm
Slitage, nyckel saknas
579590
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här