Spelbord Holland 1700-tal

Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal
Spelbord Holland 1700-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPELBORD, Louis XV, Holland, fanerad med valnöt och lönn, dekor i bloemen-marqueterie, en låda, förgylld beslag, höjd 76, 74x49, totallängd 97 cm

Slitage, nyckel saknas

579590

2018-10-12