Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat med mahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, krön med rikt skuren dekor, invändig hyllinredning, höjd ca 230,106x41 cm, nyckel medföljer
Fanerbortfall, slitage
579592
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här