Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUX, fåtölj, 1950-60-tal, lösa plymåer, stomme i svart trä, rygghöjd ca 71 cm
Slitage
579602
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här