Dux fåtölj

Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj
Dux fåtölj

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUX, fåtölj, 1950-60-tal, lösa plymåer, stomme i svart trä, rygghöjd ca 71 cm

Slitage

579602

2018-10-12