Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

ARNE NILSSON (född 1925), komposition, signerad Arne Nilsson samt gåvodedikation, olja på duk, ca 93 x 93 cm

579605

2018-10-11