Resesolur Kina
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
RESESOLUR, lackerat trä, mässingsdetaljer, kompass, 1800-/1900-tal, ca 11,5 x 5,5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
579613
Päivämäärä:
2018-10-15