Resesolur Kina

Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina
Resesolur Kina

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

RESESOLUR, lackerat trä, mässingsdetaljer, kompass, 1800-/1900-tal, ca 11,5 x 5,5 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

579613

Päivämäärä:

2018-10-15