Väggur England 1800-talets slut
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, 1800-talets slut, England, nygotisk, fanéring i mahogny med ´´Tunbridge ware´´ intarsia av vy av ett slött, höjd ca 112 cm, nyckel och pendyl medföljer
Slitage, fanéringsskador, listorna är något lösa
579617
2018-10-18