Väggur England 1800-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, England, nygotisk, fanéring i mahogny med ´´Tunbridge ware´´ intarsia av vy av ett slött, höjd ca 112 cm, nyckel och pendyl medföljer

Slitage, fanéringsskador, listorna är något lösa

579617

2018-10-18