Jean Carzou, färglitografi

Jean Carzou, färglitografi
Jean Carzou, färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN CARZOU.(1907-2000), Eglise, färglitografi, signerad daterad -66. 10/100, Bildytan ca 30x49 cm

579635

2018-10-24