Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1930/40-tal, möjligen Orrefors, gjutna glasprismor, på mässingsstomme, höjd 46 cm

Smärre nagg

579660

2018-10-12