Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROR BÖRJESSON (1903-87): Stilleben med flaska och äpple, signerad Bror Börjesson, olja på pannå, ca 33x23 cm

Inköpt på konstfack år 1927

Färgkrackelering

579661

2018-10-12