Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELIS ERIKSSON (1906-2006): Komposition, klippcollage, signerad Elis 68, collage på litografisk botten, ca 43,5x29 cm
579664
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här