Anders Österlin färgserigrafi

Anders Österlin färgserigrafi
Anders Österlin färgserigrafi
Anders Österlin färgserigrafi
Anders Österlin färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011): Abstrakt komposition, signerad Anders Österlin, numrerad 30/200, färgserigrafi, ca 45 x 36,5 cm

579672

2018-10-12