Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", Åfors, fanerad med ek och teak, 2 iläggskivor, höjd ca 75, diameter 120 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar, blekt
579685
2018-10-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner