Carl Malmsten matbord Herrgården

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", Åfors, fanerad med ek och teak, 2 iläggskivor, höjd ca 75, diameter 120 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar, blekt

579685

2018-10-12