Porslin, empire

Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire
Porslin, empire

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA MED UPPSATS/CHAMPAGNEKYLARE, benvitt porlsin, empire, omkring 1800-talets andra kvartal, gulddekor med bladornamentik samt svanformade hänklar , höjd ca 38 cm

Nagg vid uppsatsen samt något bortnött gulddekor

579688

2018-10-11