Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMARBETSBORD, fanerat i mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, stockholmsarbete, tre lådor, beslag och lister i mässing, höjd 73, 77x47 cm
Senare beslag, sprickor, fanerlagningar
579690
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här