K-G Nilsson färgserigrafi

K-G Nilsson färgserigrafi
K-G Nilsson färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): färgserigrafi, signerad och daterad KG Nilsson 1981, 71/100, ca 34x46 cm

579698

2018-10-12