Ed Finnell fotografi förställande Jimmy Page

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, Physical Grafitti Tour, Los Angeles 24 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

579704

2018-10-11