Ed Finnell fotografi förställande Jimmy Page
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, Physical Grafitti Tour, Los Angeles 24 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Oramat fotografi
579704
2018-10-11