Waldemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Människor i badhytter, signerad Waldemar Lorentzon, numrerad 27/260, färglitografi, ca 36 x 47 cm

579708

2018-10-11