May K Léon handkolorerad litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAY K LÉON (född 1947): I badet, signerad May K Léon, epreuve d´artiste, handkolorerad litografi, ca 22,5 x 22,5 cm

579711

2018-10-12