Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OTTO SCHULZ, bord, Boet, Göteborg 1930-tal, blåmålat, glasskiva med underliggande duk, höjd 65, diameter 79 cm
smärre skador
579716
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här