Otto Schultz bord Boet

Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet
Otto Schultz bord Boet

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

OTTO SCHULZ, bord, Boet, Göteborg 1930-tal, blåmålat, glasskiva med underliggande duk, höjd 65, diameter 79 cm

smärre skador

579716

2018-10-12