C.G Hallberg takarmatur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C.G. HALLBERG, tillskriven, takarmatur, 1930-tal, vitmetall och bruntonad glasskärm, skärmen med slipad dekor, mittstången med dekor av löv och blommor, höjd 55, diameter 40 cm
Mindre nagg, metallen något anlupen
579719
2018-10-12