C.G Hallberg takarmatur

C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur
C.G Hallberg takarmatur

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

C.G. HALLBERG, tillskriven, takarmatur, 1930-tal, vitmetall och bruntonad glasskärm, skärmen med slipad dekor, mittstången med dekor av löv och blommor, höjd 55, diameter 40 cm

Kuntoraportti

Mindre nagg, metallen något anlupen

579719

Päivämäärä:

2018-10-12