Alice Poussineau

Alice Poussineau
Alice Poussineau
Alice Poussineau
Alice Poussineau
Alice Poussineau
Alice Poussineau

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALICE POUSSINEAU (1905-2001): Blomsterstilleben, signerad Poussineau, olja på duk, daterad a tergo -42, ca 65x49 cm

579722

2018-10-12